10 rokov plníme vaše
sny o kuchyniach

Príbeh vašej kuchyne

Neponúkame vám len kuchyne na mieru

Postaráme sa o príbeh
vašej kuchyne

Kuchyňa, ktorá vonia jedlom, láskou, rodinou, domovom
a radosťou

Namiešame najlepšie chute

Neponúkame vám len kuchyne na mieru

Namiešame pre vás tie
najlepšie chute

Štipka nostalgie, pár priateľov, náručie apetítu a tie
najkrajšie pocity.

Tešíme sa
na stretnutie s vami!

V prípade záujmu o kuchyňu na mieru rezervujte
nezáväzné stretnutie v našom štúdiu.

Rezervácia
spoznajte náš príbeh spoznajte náš príbeh spoznajte náš príbeh spoznajte náš príbeh
Navštívte nás osobne navstivte nas osobne

Panónska cesta 4, 851 04
Bratislava, Slovenská republika

Otváracie hodiny otvaracie hodiny

Po - Pia:10.00 - 18.00
So - Ne:   Zatvorené

Máte otázky? mate otazky

+421 917 443 874
Po - Pia 10.00 - 18.00

Napíšte nám napiste nam

info@kuchyneonline.sk

Súčasť vašej kuchyne na mieru Pracovné dosky

Pracovné dosky

Pracovná doska je najdôležitejšou a nedeliteľnou súčasťou kuchynskej linky. Je to miesto, ktoré musí odolávať snáď najvyššej pracovnej záťaži z celej kuchyne, no musí to byť zároveň miesto najpriateľskejšia k potravinám, s ktorými samozrejme dochádza do sústavného kontaktu. Preto kladieme vysoký dôraz na kvalitu, hygienickosť a odolnosť použitých materiálov.

Súčasť vašej kuchyne na mieru Dvierka

Dvierka

Práve dvierka sú na kuchyni tým najdôležitejším prvkom, ktorý určuje vzhľad kuchyne – Má pôsobiť klasicky alebo minimalisticky? Má byť v prírodnom drevodekore alebo v niektorej z módnych farieb? Má byť lesklá alebo matná? Máme v ponuke všetky… stačí si vybrať.

Súčasť vašej kuchyne na mieru Korpusy skriniek

Korpusy

Korpusy skriniek sú vyrábané z LDTD od nemeckej značky EGGER s hrúbkou 18mm a objemovou hmotnosťou 600kg/m3. Vďaka týmto špecifikáciám sa vyznačuje vysokou pevnosťou pri použití v kuchynskom nábytkárstve, ale aj pri iných typoch nábytku do Vašej domácnosti.

Súčasť vašej kuchyne na mieru Kuchynské dvierka

Vyberte si dvierka podľa vášho vkusu z našej širokej ponuky. Sortiment plný rôznych typov, materiálov, farieb a dekorov prispeje k oživeniu kuchynskej linky a spríjemneniu prostredia vo vašej domácnosti.

dvierka Druhy dvierok Tvar dvierok v kombinácii s tou správnou farbou dodá každej kuchyni osobitý ráz
dvierka Druhy dvierok Tvar dvierok v kombinácii s tou správnou farbou dodá každej kuchyni osobitý ráz

Vytvorte si zadarmo 3D návrh kuchyne

Navrhnite si sami vašu kuchyňu. Vďaka 3D vizualizácii si môžete zadarmo navrhnúť kuchyňu vašich snov. V prípade záujmu si môžete po odoslaní nezáväznej objednávky nechať vypracovať cenovú ponuku

Rezervácia 3D Plánovač ➞
3d navrh

Zhmotnené sny našich klientov

referencie

Naším cieľom sú spokojní zákazníci

Pri plánovaní rekonštrukcie panelákovej kuchyne bolo najdôležitejšie nájsť odborníka, ktorý spracuje len orientačne naformulované požiadavky. V kuchynskom štúdiu Spoločnosti ReMar vysoko profesionálne spracovala Ing. arch. Miroslava Aštáry grafický 3D – návrh s cenovou ponukou, výberom elektrospotrebičov až po Zmluvu. Veľmi vyzdvihujeme a oceňujeme jej ústretovosť ako aj aktívnu spoluprácu tímu Spoločnosti ReMar počas celého obdobia rekonštrukcie. Montážna skupina pracovala podľa dohodnutých termínov kvalifikovane a s dobrou komunikáciou od prvej obhliadky a zamerania až po odovzdanie a zmontovanej kvalitnej, praktickej na mieru vyrobenej kuchynskej linky. Pre pozitívne skúsenosti, ktoré si naša rodina v kuchynskom štúdiu Spoločnosti ReMar zopakovala už po tretí raz, Spoločnosť ReMar ODPORÚČAME všetkým, ktorí sa chcú potešiť s novou kvalitnou kuchynskou linkou za rozumnú cenu a vynikajúcimi odborníkmi, najmä pre profesionálne komunikovanie, pre vysokú kvalitu výrobkov, pre splnenie želaní a zreálnenie sna, kde návrh s vizualizáciou je totožný s výsledkom.

Viac

Alena Š., Bratislava - Ružinov

Studio ReMar sme si vybrali na základe ochoty personálu riešiť naše požiadavky, s ktorými sme v iných štúdiách neuspeli. Takisto sme radi za všetky rady, čo nám boli poskytnuté ohľadne designu a prevedenia, ako aj za technické konzultácie ohľadne premiestnenia plynu a prívodu vody. Montážnici boli veľmi ochotní a flexibilní. Montáž zvládli za deň bez akéhokoľvek problému a na základe dohody mi osadili aj moje vlastné spotrebiče. Po montáži nezostal žiadny odpad ani väčšia špina, a nevyskytli sa ani sťažnosti od susedov z bytovky za zvýšený hluk. Odporúčam.

Viac

Lukáš Š., Bratislava

Boli sme veľmi spokojní, od prvého momentu kedy sme prišli k vám až po finálne úpravy. plánovanie bolo veľmi efektívne nastavené, rýchle a praktické. Niektoré súvislosti by mi nenapadli a preto som ocenila naozaj ľudský prístup a odborné rady. Páni montážnici boli veľmi slušní, milí a pracovali rýchlo a čisto. Ku mne sa informácia, že existujete, dostala tiež od priateľov.Rovnako som videla vaše promo na FB, čo nie vždy znamená kvalitnú firmu, avšak po viacerých recenziách som sa rozhodla, že vás vyskúšam a urobila som dobre. Dúfam, že nám kuchynka bude aj dlho slúžiť. To ukáže čas. V tomto momente však rada odporučím vaše štúdio aj ďalej.

Viac

Silvia K., Bratislava

Zverte vaše sny do našich rúk

Kuchyňa je miestom spoločných stretnutí rodín alebo členov domácnosti. Kuchyňa je zvláštnym miestom, kde sa deň začína a často aj končí. A my to vieme.

kuchyne
záruka na kuchyne 7 rokov Záruka na kuchyne
8 rokov
vysoká kvalita Vysoká kvalita
za rozumnú cenu
kvalitná grafická vizualizácia Kvalitná grafická
vizualizácia
odborné konzultácie Odborné konzultácie
a poradenstvo
návrh inžinierskych sietí Návrh inžinierskych sietí
k vášmu projektu

Vytvorte si zadarmo
3D návrh kuchyne

Navrhnite si sami vašu kuchyňu. Vďaka 3D vizualizácii si môžete porovnať viacero variant a rozhodnúť sa pre ten najlepší.

3d navrh
Limitovaná akcia Do konca zostáva:
Predĺžená AKCIA – chladnička ZADARMO ! Limitovaná akcia

Vstavaná chladnička GORENJE do Vašej novej kuchyne úplne zadarmo !!!

Grafický návrh v 3D nezáväzne a zadarmo Mini akcia

Grafický návrh v 3D nezáväzne a zadarmo

všetky akcie
Navštívte našu predajňu

Panónska cesta 4, 851 04 Bratislava,
Slovenská republika

Po - Pia: 10.00 - 18.00 So - Ne: Zatvorené

hore
hore