INTERIÉR NA KĽÚČ

Sme Interiérové štúdio, ktoré ponúka návrh kuchýň a interiérov. Atypické rozmery pre nás nie sú limitom. Poskytujeme riešenie interiérov od realizácie až po dodávku a montáž. Naše návrhy pozostávajú z kvalitných materiálov s osobitým dôrazom na detail.

minimalistický ložnice

SPOTREBIČE

Výber funkčných no zároveň šetrných, spoľahlivých a bezpečných spotrebičov je úspešnou súčasťou návrhov našich kuchýň.
Či už zabudované alebo voľne stojace - dôležité je nepodceniť odborné rady, ktorými docielime rozumný výber daného spotrebiča.

drez 1.jpg

ŠATNÍKY

Vstavané skrine , šatníky a iné odkladacie priestory - Vyrábame na mieru konkrétneho priestoru, taktiež sme variabilný aj pri navrhovaní atypických rozmerov. Správne navrhnutý šatník nám vie zabezpečiť kvalitné uskladnenie vecí. 

 

Dôležité je vedieť akú hĺbku skrine zvoliť, koľko priestoru potrebujú kabáty, saká a košele, a ktoré veci nemajú čo v šatníku hľadať. V skriniach a šatníkoch sa nachádzajú úložné riešenia,či už pre oblečenie alebo pre doplnky, ktoré sa dajú  prispôsobiť podľa osobitnej potreby.

spotrebice.jpg

DREZY A DOPLNKY

Drezy a doplnky sú neoddeliteľnou súčasťou každej kuchynskej linky. Pri ich výbere je dôležité zhodnotiť viacero faktorov. Montáž, veľkosť, účel a materiál drezu. Takisto správny výber a funkcia batérie nám vie doslova uľahčiť život.  
Ponúkame odborné poradenstvo v oblasti, v ktorej je nie každý “doma”.

NAPÍŠTE NÁM

Bezplatná konzultácia a nezáväzná cenová ponuka.

Nasledujúci pracovný deň Vás kontaktuje náš interiérový dizajnér.