Kuchyňa je najfrekventovanejšie miesto vo Vašom domove. Či už ste milovníkom domácej stravy, alebo radšej uprednostníte donášku jedla, práve tu sa zdržujete najčastejšie. Kuchyňa je aj Vašou vizitkou. Každý, kto k Vám príde, všimne si tento priestor. Odráža vašu osobnosť. Preto je veľmi dôležité zariadiť si ju práve podľa vašich predstáv a nárokov. Kuchyne podliehajú rôznym inovatívnym trendom a je čoraz náročnejšie stíhať im a pritom ostať verný svojmu vkusu.

Pri zariaďovaní kuchyne je dôležité mať na pamäti, že to nie je krátkodobá investícia. Keď sa rozhodnete dať si zariadiť kuchyňu na mieru, bude šitá priamo na vás, podľa Vašich požiadaviek, Vášho vkusu a, samozrejme, bude iba jedna. Vyššie počiatočné náklady, ale maximálny komfort – stručné zhrnutie hlavnej charakteristiky kuchynských priestorov navrhnutých na mieru. Keď by sme si porovnali klasické sektorové kuchyne, pri kuchyniach na mieru zaplatíte viac. Čo v tomto prípade je logické – prináša to o niečo vyššiu investíciu, ale všetko, čo do nej investujete, sa vám po čase vráti. Aj s úrokmi. Kvalita tu zohráva veľkú rolu. V dnešnej dobe každá kuchyňa – i tá najjednoduchšia, stojí nemalý peniaz, tak prečo do nej poriadne neinvestovať? Keď už, tak poriadne. Faktom je, že kuchyňa sa nekupuje na rok – dva, ale tvorí súčasť vášho domova celý zvyšok života. Jej životnosť ovplyvňuje kvalita materiálu a kovania v rámci skriniek kuchynskej linky a taktiež materiálu pracovnej dosky (klasika vs. kameň). Okrem praktického využitia a efektívnosti je kvalitné vybavenie predpokladom príjemného prostredia. A tam, kde sa cítite príjemne, tam sa vraciate s radosťou.
Potrebujete poradiť ?

Ďalšou výhodou navrhovania kuchyne na mieru je možnosť maximálne využiť potenciál a rozmery priestoru miestnosti bez limitov štandardných skriniek/kuchýň. Každá kuchyňa má svoje pravidlá pri navrhovaní v oblasti ideálneho rozmiestnenia skriniek a zón. Pochopiteľne tieto pravidlá sa menia v závislosti od priestoru – jeho rozmerov a dispozičného riešenia. Potrebujete poradiť ako na to ? Čítajte ďalej tu.

Kuchynské štúdio vs. stolári

Úprimne, pri riešení novej kuchynskej linky zákazník predovšetkým pozerá na cenu. Je to logické. Veľa zákazníkov sa v takýchto prípadoch obracia na stolárov, ktorý sú schopní ponúknuť o čosi nižšiu sumu. V konečnom dôsledku sa to môže ale zákazníkovi vypomstiť. Ako kuchynské štúdio, pristupujeme ku každému zákazníkovi osobitne. Po celú dobu projektu sa Vám snažíme vyjsť v ústrety vo všetkých smeroch a ponúkame aj 8 ročnú záruku na celú kuchyňu. Pracujeme výhradne s vysokokvalitnými materiálmi a Vieme zabezpečiť komplet vybavenie do kuchyne (od spotrebičov až po rôzne vnútorné vybavenie kuchyne). Veľkou výhodou je taktiež aj stabilita, čo znamená, že nás nájdete na trhu aj po dvoch, či troch rokoch.

Neváhajte a navštívte nás.