Chystáte sa na kompletnú rekonštrukciu bytu/domu ? Alebo by ste potrebovali iba prispôsobiť siete v rámci kuchyne ? Chcete mať všetko zastrešené pod jednou firmou ?

U nás je to možné !

Od teraz je realizácia Vašej novej kuchyne a interiéru v štúdiu ReMar ešte jednoduchšia!  Nakoľko Vám  ponúkame jedinečnú službu, ktorá zahŕňa všetky práce spojené s kuchyňou ako napríklad prerábanie sietí, napájanie vody, elektriny, plynu alebo rôzne sadrokartónové úpravy. Všetko Vám vieme bezstarostne zabezpečiť my, v spolupráci so stavebnou firmou, a tak nemusíte  strácať čas hľadaním ďalšej firmy a môžte sa venovať rodine alebo rôznym iným užitočným veciam.

Dovoľte, aby som Vám predstavil firmu slovami majiteľa Branislava Polčica – Branislav Polčic – BROWN, so sídlom v Bratislave.

“Firma sa zaoberá realizáciou stavebnej činnosti od roku 2005 na území hlavne Bratislavského a Trnavského kraja. Zameriavame sa na komplexné rekonštrukcie bytov, domov a administratívnych budov. Zabezpečujeme maľovanie, stierkovanie, montáž sadrokartónu, vodoinštaláciu, plynoinštaláciu, elektroinštaláciu, kurenárske práce, montáž sanity, pokládku dlažby a parkiet, obklady, montáže dverí, búracie práce, zatepľovanie, odvoz sute. Bohaté skúsenosti, dôraz na kvalitu, dodržiavanie dohodnutých podmienok a termínov a v neposlednom rade priaznivé cenové ponuky sú zárukou spokojnosti množstva našich zákazníkov. V prípade záujmu o naše služby kontaktujte nás prosím mailom, alebo telefonicky. Po neodmysliteľnej obhliadke, vypracujeme pre Vás cenovú ponuku a pustíme sa do realizácie Vašich plánov.

Teší sa na Vás Branislav Polčic a jeho tím. “

t.č.: 0903 744 766

mail: polcic.studio@gmail.com

Viac informácii u nás v showroome na Panónskej ceste 4 v Bratislave – Petržalka.

Tešíme sa na spoluprácu. :)