• Neviete ako začať?
  • Chýba Vám predstavivosť, kreativita, alebo ste narazili na nejaký technický problém, ktorý neviete prekonať?
  • Potrebujete trocha usmerniť?

Práve od toho sme tu!

Naše komplexné služby sa začínajú pri dohodnutí si osobného stretnutia, na ktorom si spoločne prejdeme rozmiestnenie jednotlivých zón v rámci kuchyne, z ponuky širokého sortimentu materiálové vyhotovenie a vyšpecifikujeme Vaše požiadavky na príslušenstvo, tak aby nová kuchyňa bola naozaj Vám šitá na mieru. Následne  z týchto údajov za krátky čas vypracujeme zdarma návrh (vizualizáciu) a k tomu príslušnú cenovú ponuku, ktorú si vieme spoločne prejsť, poprípade zvažovať ešte nejaké úpravy. Ďalším krokom je zameranie na základe predbežnej objednávky, kedy náš technik príde presne zamerať daný priestor, čím zároveň aj ručíme za správne spracovanie reálnych rozmerov a tým aj bezproblémovú montáž našimi odborníkmi.

Medzi naše služby patrí v prípade potreby aj interiér na kľúč, čo znamená aj zabezpečenie kompletnej rekonštrukcie riešeného priestoru vyplývajúcej z návrhu inžinierskych sietí na základe zamerania, v ktorej je zahrnutá napr. elektroinštalácia, obklady, podlahy a takisto, samozrejme, aj dohľad nad celou realizáciou projektu v spolupráci s odborne spôsobilými osobami.

Máte záujem o vypracovanie spoľahlivého projektu Vašej novej kuchyne ? Navštívte nás v našom štúdiu alebo dohodnite si termín stretnutia s jedným z našich dizajnérov, ktorí Vám ochotne poradia.